لباس عمده و تک, لباس مجلسی

2 تا بهترین پاساژ های درگهان برای خرید لباس

خرید لباس

بهترین پاساژ ها برای خرید لباس درگهان کدامند؟

خب، امروز رسیدیم به خرید لباس اونم از درگهان، میخوام با این شهر کوچک در قشم آشناتون کنم و بهتون از سوراخ و سمبه هاش بگم که کجا برید خرید کنید که سرتون کلاه نره. البته خدایی اینجا کسی سر کسی رو کلاه نمیزاره چون اکثر کسایی که هستند قدیمی های قشم هستند و مردم قشم آدم های خون گرمی هستند راستش میدونید تفاوت این وبلاگ با وبلاگای دیگه تو همینه من کل عمرم اینجا بودم و خیلی بهتر از بقیه میتونم تو این راه کمکتون کنم و راستش خودم بازاریم و بلدم.

حالا شاید بپرسید درگهان اصلا یعنی چی و کجاست ؟

حقیقتش تا حالا نشده از بومی های اینجا بپرسم که درگهان یعنی چی ؟ ولی معنیش زیاد مهم نیست بزارید از تاریخچش براتون یکم بگم این قسمت قبلا یک ده خیلی کوچیک بود مردمشم کارشون بیشتر دریا و ماهیگیری بود اصلا اینجوری نبود که پر مغازه باشه این داستانا ولی قشم که داشت پیشرفت میکرد دیدن خیلی قشم کوچیک برای اینکه بشه مرکز تجاری این حزیره 120 کیلومتر واسه همین رفتن سمت درگهان پاساژ های بزرگ ساختن مثلا پاساژ دو دلفین خیلی بزرگتر از سیتی سنتره، اولین پاساژ فکر کنم سال 85 ساختن که درگهان برد سمت بزرگتر شدن و بهتر شدن و طی 5 سال ترکوند خیلی سریع پاتوق فروشنده های عمده و کسایی که دنبال عمده با کیفیت خوبن که جای خیلی خوبی پیدا کردن.

خلاصه که درگهان جای خیلی خوبیه برای خرید چه کسایی که تک میخرن چه کسایی که عمده حقیقتش خیلی از کسایی که تو قشم مغازه دارن میرن از درگهان خریدشونو انجام میدن و میارن قشم میفروشن چون واقعا قیمت خوبی میوفته. برای خرید لباس از درگهان پاساژ خیلی زیاده ولی من اون چندتایی که خوب بوده رو بهتون میگم این پاساژ هایی که معرفی میکنم فقط برای خرید نیست همه چیزی توش پیدا میکنید از لوازم آرایشی تا لوازم خانگی و محصولات خارجی باحال و خوشمزه، خدایی یچیزی بگم مامانم بچه که بودم برام همیشه تغذیه خارجی میخرید میدونید چرا چون اگه یدونه شکلات خارجی 500 تومن بود مدل ایرانیش 300 تومن بود و خیلی خیلی خوشمزه تر از ایرانی بود اصلا یچیز عجیبی بود. اخ واقعا دوران بچگی خیلی ساده و دوست داشتنی بود. مرسی بای، رساتی شما میتونید درباره عمده فروشای درگهان تو این وبلاگ خرید پوشاک زنانه از درگهان: تجربه عالی از مزون سلست بیشتر بخونید.

خرید لباس

حالا این همه چیز بهتون گفتم نگفتم کجاست ؟ 20 کیلومتر قشم

کدام پاساژ ها برای خرید لباس و پوشاک بهتر است؟

خوب میرسیم سر بحث اصلی قبلا بهتون گفتم که پاساژ هایی رو معرفی میکنم که همه چیز داره ولی میخوام اول برای اونایی که نیتشون خرید لباس هست نوشتیم دیگه یکم صبر داشته باشید مهم از ترین چیز نیته، پاساژ هایی که اینجا مینوسم رو حتما سر بزنید و اصلا نگران نباشید کلاه بزارن سرتون اصلا نگران نباشید همه این مغازه های خرید لباس خودشون وارد کننده ان و بهترین کیفیت رو دارن.

پاساژ نخل:

معرفی میکنم بهترین پاساژ لباس فروشی در درگهان هستش خیلی خوشکل تر از بقیشون هم هست طراحی چوب داره و خیلی حال میده بگردی توش زیادم بزرگ نیست و عالیه برای خرید لباس همه نوع لباسی هم دارن ورزشی، رسمی، کاپشن، عمده و غیره تو این پاساژ موجوده حتما برید و همه مغازه هاشون رو ببینید چون توی هر کدوم خیلی لباس های خاص و خوبی هستش میدونید قیمتش نسبت به کیفیتش عالیه اگه بخواید با تهران این جور جاها مقایسه کنید نامردی کردید چون تی شرت 80 هزار تومنی و شلوار 5 تومنی که تو اینتساگرام پر شده چون اونا پر کاه ولی اینا واقعا کارای خیلی با کیفیتی هستن من نمیگم که اصل هستند ولی کیفیت های کپی هست و حتی کیفیت مستر میتونید پیدا کنید. چون خیلی ها میان و میگن نه بابا همه گفته بودن قشم و درگهان ارزونه ولی برای خرید این چیزا تهران بهتره و ارزون تره خب اینجا بحث جالبی هست شما دنبال جنس ارزون هستی یا دنبال جنس با کیفیت یا بین این دوتا ؟

تو درگهان و قشم همیشه اینجوری بوده شما کیفیت عالی با قیمت مناسب پیدا میکنید ما هم تو مزون سلست خیلی ها میگن که شما لباس ارزون ندارید خب شما میتونی بری سایت باسلام یا اینستاگرام پیراهن 100 تومنی بگیری ولی اونو یکبار بپوشی دیگه تمومه کارش اصلا راستش رو تن نمیشینه پیراهن های ارزون 100 تومن یا 200 تومنی اصلا استایلی درستی به شما نمیدن ما تو خرید لباس باید به دنبال قیمت عادلانه بگردیم که اقا اصلا این پارچه ارزش خرید داره یا نه نه اینکه شما چیز ارزون بخرید دیگه بعدش فایده هم نداشته باشه!

یه چندتا جایی که خودم همیشه میرم خرید وقتی میرم پاساژ نخل یکیش لباس ورزشی میفروشه دو دهنه مغازست و معلومه جنساش خوبه ولی قیمتش یکم بالاست ولی عمریه اصلا چیزیش نمیشه یکی دیگه هم که میرم تی شرت و شلوار و شلوارک میخرم البته اگه طرفدار شلوار های لش هستید و تی شرت های بگ، اونجا پر از اینجور لباساست که گرمشون بالاستو کیفیت عالی دارن یکی دیگشم هست شرت فروشیه عجب شرتایی داره نامرد حتما اقایون برن حتما بعدش دعام میکنید.

پاساژ بعدی رو بریم براتون زیرو و رو کنم حال کنید.

پاساژ دودلفین:

به نام خدا همه چیز اون جا هست! باور کنید تو دو دولفین همه چی پیدا میشه چندتا ورودی داره از هر کدوم وارد بشید فقط یک نوع فروشگاه نمیبیند همه نوع مدلی کنار هم دارن میفروشن که خیلی جالبه و همه با هم دوست هستن اکثرا دو تا شعبه زدن کنار هم اونجا همه نوع قیمتی پیدا میکنید برای لباس خرید لباس اونجا هم عالیه ولی نسبت به پاساژ نخل کیفیتای پایین تری موجود هست ولی تنوع زیادی هست هم از لحاظ فصل هم از لحاظ قیمتی هر مدلی بخواید با هر قیمتی پیدا میکنید تو دو دلفین من خودم همیشه میرم اونجا عطر میخرم و اسپری بدنو و لوازم بهداشتی که خیلی قیمت و کیفیت مناسبی دارن.

اگه شنیده باشید قیمت لپ تاپ هم قشم خیلی ارزون تره یکی رو بهتون معرفی میکنم یدونه لپ تاپ فروشی تو دو دلفین هست به اسم دنیای لپ تاپ حقیقتا قیمتاشون خیلی پایین تر از جاهای دیگست و اینجوری نیست که به شما لپ تاپ خراب بدن، من خودم لپ تاپم رو از اونجا گرفتم که خیلی راضیم و چند ساله دارم ازش استفاده میکنم مثلا اگه لپ تاپ جای دیگه 10 هستش اینجا 8 یا 7 تومن میتونی گیربیاری.

از بحث خارچ شدیم برگردیم به همون خرید لباس، خرید لباس از درگهان خیلی نکات ریزی داره که داشتیم درباره پاساژاش حرف میزدیم و رسیده بودیم به پاساژ دو دلفین که قسمت لوازم بهداشتیارو بهتون گفتم حالا برسیم به خرید لباس از پاساژ دو دلفین

توی دو دلفین تی شرت های 100 تومنی و شلوارک های 100 تومنی خیلی خوب میتونید پیدا کنید مثلا برای خونه یا چیزی من خودم یکبار تی شرت از پاساژ نخل خریدم فکر میکردم حداقل 800 یا 900 باید باشه ولی دیدم شد 390 تومن خیلیم خوشکل بود. کلا اگه بگردید میتونید قیمت های عجیب پیدا کنید از همه نوع مدلیش اگه تو پاساژ نخل بگردید تو خرید لباس چیزای عجیب پیدا میکنید اگه تو دو دلفیت بگردید هم همه نوع مدل قیمتی پیدا میکنید.

خرید لباس

از کجا میتونم ار درگهان آنلاین خرید کنم؟

راستش هنوز سایتی ایجاد نشده که فروشندگان این قسمت توش باشن ولی شما میتونید برای خرید لباس از درگهان به ما پیام دهید چون ما لباس های عمده را مینونیم برای شما خریداری کنیم و برای شما ارسال کنیم خرید لباس از این قسمت جزو ایده های خیلی خوبی برای شروع یک کسب و کار جدید است و با ما تماس بگیرید ما میتونیم برای شما عمده بفرستیم و کار شما را راحتتر کنیم چون اگر شما بخواهید به قشم سفر کنید هزینه های زیادی را باید بدهید، که به راحتی یک کلیک هستند البته اگر دنبال جنس های ارزان میگردید این کار را میشود کرد اگر هم دنبال کیفیت بیشتر میگردید میتوانید به مزون سلست سر بزنید چون محصولات ما به صورت عمده به قیمت بسیار مناسبی فروخته میشود که به راحتی میتوانید هم از طریق سایت و هم از اینستاگرام ما این کار را بکنیم که البته اطلاعات بیشتری را در وبلاگ 4 تفاوت خرید از قشم و درگهان چیست؟ نوشته ایم.

لباس های مزون سلست یکی از دلایل خوب برای خرید لباس است که از ما میتوانید لباس های سنتی و زیبای قشمی و بندری بخرید که به عنوان لباس بندری شناخته میشوند و این مدل لباس های ترکیبی از طرح های قدیمی هستند و طرح های جدید هم با سنتی ترکیب شده که بسیار زیبا و راحت هستند. چون مسافران در فصل تقریبا گرم به قشم می آیند لباس های زنانه و مردانه مزون سلست جوری طراحی شده است که راحتی خیلی زیادی دارند و شما اصلا احساس تنگی و خفگی نمیکنید در لباس های ما حتی در گرما زیاد تابستانی قشم، یکی دیگه از ویژگی های پیراهن های مزون سلست رنگ های موجود و تنوع زیاد رنگ های به شما حق انتخاب زیادی میدهد.

چگونه کانال تلگرام خرید لباس از درگهان را پیدا کنم؟

حالا میرسیم بحث شیرین داستان کانال تلگرام عمده فروش ها و تک فروش های این قسمت اگر کلمه کانال تلگرام عمده را سرچ کنید چندین صفحه تلگرامی موجود میشود که میتوانید به آن سر بزنید اما شما عمده فروش های اصلی را نمیشناسید و ما میتوانیم با قیمت خیلی بهتری برای شما هر لباسی را به غیر از لباس های مزون سلست موجود و ارسال کنیم و تضمین صد در صد قیمت را برای شما بکنیم چون شما نمیتوانید قیمت مثل ما را پیدا کنید با این کیفیت! اگه هم بخواید میتونید به وبلاگ معرفی کانال تلگرام فروش پوشاک در درگهان سر بزنید

کانال تلگرامی مزون سلست با هدف ارتباط با فروشنده های عمده باز شده است که میتوانید در این لینک بروید و وارد کانال تلگرام شوید و خرید خود را انجام دهید یا از طریق اینستاگرام هم میتوانید به پشتیبانی پیام دهید ولی بهترین روش برای خرید چه عمده و چه تک از طریق سایت است که بسیار سریع تر هم است اما برای خرید لباس های غیر از مزون  سلست شما باید با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا مزون سلست از درگهان هم میتواند برای عمده فروشان خرید کند؟

بله، مزون سلست اگر شما میخواهید محصولاتی به غیر از لباس های مزون سلست را خریداری کنید میتوانید با پشتیانی تماس بگیرید و ما میتوانید لباس های عمده جدید را به شما معرفی کنیم.

بهترین پاساژ برای خرید لباس از درگهان کدام است ؟

برای انتخاب بهترین پاساژ درگهان برای خرید لباس باید به پاساژ نخل امتیاز دهیم چون طراحی ساده و کوچک این پاساژ و داشتن بهترین فروشگاه های لباسی و تنوع بالا به راحتی نیاز شما را برطرف میکند.

کانال تلگرام عمده فروشی درگهان را از کجا پیدا کنم ؟

چون هنوز سایت و کانال به قدمت کاری خوب دیده نشده میتوانید سفارشتان را از مزون سلست انجام بدهید که پشتیبانی همه وقته دارد و به شما در خرید لباس های مورد نیازنون کمک میکند.

امتیاز دهید post

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *