خرید لباس ساحلی؛ انواع لباس های ساحلی زنانه کوتاه و بلند

خرید لباس ساحلی

لباس های ساحلی در واقع به لباس هایی گفته میشود که غالبا در سواحل آن را به تن میکنیم اما به این منظور نیست که تنها باید از آنها در ساحل استفاده شود بلکه میتوان آن ها را متناسب با سلیقه و موقعیت در هر مکانی به تن کرد. لباس های ساحلی انواع بسیار گوناگونی داشته و غالبا از آن ها در هوای گرم استفاده میشود؛ چرا که پوششی آزاد محسوب شده و باعث خنک ماندن بدن میشوند. هنگامی که صحبت لباس های ساحلی زنانه میشود غالبا قد لباس پرسیده میشود. لباس ساحلی بلند یا کوتاه؟ هر کدام از آن ها کاربرد های خود را داشته و متناسب با سلیقه شخص انتخاب میشوند. در مزون سلست لباس هایی ساحلی متناسب با انواع سلیقه ها و تمامی سنین ارائه میشود که سبکی مخصوص به خود را دارند و از آنها در هر موقعیتی که مناسب باشد میتوانید استفاده کنید. در واقع دوخت این نوع لباس ها از پارچه هایی با جنس اعلا بوده و ریز به ریز به تمامی جزئیات لباس ها توجه شده است. خرید لباس ساحی زنانه برای تمامی سنین امکان پذیر بوده و بدون شک جلوه ای خاص و  بی نظیر به شما خواهد داد. با سبکی که مزون سلست به دوستان گرامی ارائه کرده است بدون شک میتوانید بین دوستان خود بیشتر از پیش بدرخشید! لباس های ساحلی ما تنوع بسیار زیادی دارند از این رو برای مشاهده و خرید تمام کار های ما میتوانید وارد فروشگاهمان شوید …

با خرید لباس ساحلی میتوانید سبکی خاص را به تن کنید و در میان دوستان خود بدرخشید ...

انواع لباس های ساحلی زنانه بلند و کوتاه

تنوع لباس های ساحلی ما بسیار زیاد است حتما از تمامی محصولات ما دیدن کنید!

خرید لباس ساحلی چه کاربرد هایی دارد؟

لباس های ساحلی لباس هایی هستند که علاوه بر ساحل، غالبا در آب و هوای گرم به دلیل خنک بودن این نوع لباس ها از آنها استفاده میشود.

کیفیت دوخت لباس های ساحلی چگونه است؟

در فروشگاه سلست لباس های ساحلی با استفاده از پارچه های اعلا و درجه یک دوخته میشوند و به تمامی جزئیات پارچه توجه ویژه ای میگردد.

لباس های ساحلی به چه شیوه ای ارسال میشوند؟

عمدتا لباس های ساحلی خریداری شده را به واسطه شرکت پست در هر نقطه از ایران که حضور داشته باشید برای شما ارسال میکنیم.

آیا میتوان از لباس ساحلی در هر مکانی استفاده کرد؟

بله، لباس های ساحلی تنها نام ساحل را به دوش میکشند و متناسب با موقعیت و شرایط آب و هوایی در هر مکانی میتوان از این نوع لباس استفاده کرد.

روش ارسال لباس ها⚡ ارسال با پست پیشتاز
کیفیت دوخت لباس💎 بهترین کیفیت ممکن
تنوع لباس های ساحلی❤️ متنوع با قد کوتاه و بلند
قیمت لباس ساحلی💰 نازلترین قیمت در بازار
ویژگی لباس های ساحلی

خرید لباس ساحلی

خرید لباس ساحلی، موضوعی است که قصد داریم آن را مورد بررسی قرار دهیم. شاید هنگامی که سخن از لباس ساحلی به میان می آید، ناخودآگاه ذهن ما به سمت لباس هایی که در ساحل به تن میکنند می رود. اما در واقع این گونه نیست. لباس های ساحلی یا لباس های تابستانی معمولا تمامی بدن فرد را می پوشانند. این لباس ها به دلیل طرح و رنگ هایی که دارند، طراوات و شادابی را به استایل دختران و زنان هدیه می دهند. در مزون سلست لباس های ساحلی با کیفیتی بی نظیر و قیمتی ارزان با طرح های بسیار گوناگون به دوستان گرامی ارائه میشود. در ادامه قصد داریم ضمن آشنایی با این لباس و تاریخچه ی آن در ایران، به بررسی انواع لباس های ساحلی نیز بپردازیم.

اگر میخواهید بیشتر درباره ترکیب رنگ این مانتو های زیبا بدانید میتونید به وبلاگ ما درباره رنگ بندی آنها صحبت کردیم.

خرید لباس ساحلی

آشنایی با لباس ساحلی و تاریخچه ی آن در ایران

قبل از پرداختن به موضوع خرید لباس ساحلی، لازم است که با این لباس و تاریخچه ی آن در ایران آشنا شویم. هنگامی که فصل تابستان فرا می رسد، خورشید در آسمان نیز پر کار تر از قبل می شود. در این فصل، تحمل گرمای طاقت فرسا، مسئله ای مهم و اعصاب خردکن است. در نتیجه شما نمی توانید لباس هایی که در فصل های زمستان، پاییز و حتی بهار به تن می کردید را بپوشید. اما راه حل چیست؟ کافی است اندکی سلیقه و زنانگی به خرج بدهید و یک ست ساحلی رنگارنگ بخرید. غالبا جنس این ساحلی ها پنبه ای است که ما با طور کاملتری در این وبلاگ صحبت کرده ایم در نتیجه، گرما شما را کمتر آزار می دهد. به علاوه باید به این نکته نیز اشاره کنیم که لباس های ساحلی معمولا بلند هستند و تمامی بدن شما را می پوشانند. در نتیجه پوست شما دچار آفتاب سوختگی نمی شود. همچنین اگر قصد دارید در کنار یک ساحل دنج، به تفریح بپردازید، لباس های ساحلی به کمک شما خواهند آمد.

به گمان برخی از افراد، تاریخچه ی لباس های ساحلی به مانتو بر می گردد. مانتو یا Manteau یک کلمه ی فرانسوی است و به معنای روپوشی است که بر روی لباس های دیگر می پوشند. در نتیجه خاستگاه لباس ساحلی را کشور فرانسه می دانند. در حالی که این نظریه صحیح نمی باشد. چرا که جنس آن و کاربرد امروزی این لباس ها کاملا متفاوت است. پس بیایید برای پیدا کردن تاریخچه ی لباس ساحلی به کشور خودمان نگاه کنیم. اگر به پوشش زنان ایرانی در طول تاریخ نگاهی بیندازیم، ردپا هایی از لباس های ساحلی به چشم می خورد. در این دوران، زنان معمولا لباس های نخی و پشمی بلند به تن دارند. این لباس ها با طراحی های زیبایی نیز همراه شده اند. اما این همه ی ماجرا نیست. بیایید در فرهنگ شهر های جنوبی ایران به دنبال تاریخ لباس‌های ساحلی بگردیم.

خرید لباس ساحلی زنانه و آشنایی با آن مستلزم یافتن تاریخچه لباس ساحلی است. همانطور که گفته شد لباس های ساحلی برای فصل گرما کاملا مناسب است. اگر به لباس های سنتی شهر های جنوبی ایران نظیر قشم بنگریم، می توانیم لباس های زیادی را همانند لباس های ساحلی پیدا کنیم. جنس این لباس ها غالبا نخی است. همچنین با توجه به کاربرد آن می توانیم، این لباس ها را نوعی لباس ساحلی نیز بدانیم.

خرید لباس ساحلی زنانه و آشنایی با استایل آن

در مسیر پرداختن به موضوع خرید لباس ساحلی زنانه، لازم است که با استایل لباس های ساحلی نیز آشنا شویم. ولی شما میتوانید در ادامه در وبلاگ معرفی صفحه های شبکه اجتماعی صحبت میکنیم و در ادامه به بررسی اجمالی انواع این استایل ها خواهیم پرداخت.

 • استایل ساحلی کلاسیک: در این استایل، لباس های ساحلی معمولا طرح های ساده ای دارند به طوری که غالبا رنگ آنها سفید یا سیاه با طرح های راه‌راه است. این استایل برای بانوان ظریف و خوش اندام شدیدا پیشنهاد می شود . همچنین به راحتی با کفش های پاشنه تخت، ست می شوند.
 • استایل ساحلی مینیمالیست: شاید این استایل مورد پسند همگان نباشد. اما گاهی اوقات زیبایی در سادگی است. رنگ ها نیز می توانند در انتخاب استایل مینیمالیست به شما کمک کنند.
 • استایل سرهمی ساحلی: اخیرا لباس های ساحلی سرهمی بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند. با انتخاب این استایل لذت در آغوش گرفتن امواج باد را به خود هدیه می دهید. این استایل مناسب ترین استایل برای تابستان‌های گرم و طاقت‌فرسا می‌باشد.

از دیگر استایل های لباس ساحلی زنانه که در خرید لباس ساحلی زنانه می توان به آن اشاره داشت، موارد ذیل می باشد:

 • استایل بوهیمیایی: این استایل نیز اخیرا در ایران شدیدا ترند شده است. صندل های پاشنه تخت، ساحلی های بلند و رنگارنگ و یک کیف چرمی کوچک از ویژگی این استایل می باشد.
 • استایل استوایی: استایل استوایی نیز در ایران طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.

معرفی انواع لباس های ساحلی زنانه

اکنون قصد داریم انواع لباس های ساحلی را بررسی کنیم.

 • لباس های ساحلی کافتان: اگر به دنبال خرید لباس ساحلی زنانه هستید که بخش بیشتری از بدن خود را در برابر تابش خورشید بپوشانید، پیشنهاد ما به شما لباس های ساحلی کافتان است. چرا که این لباس یک لباس راحت محسوب می شود و همچنین دارای آستین تا آرنج و دامن تا مچ پا می باشند.
 • لباس های ساحلی تونیک: این لباس ها، شباهت زیادی با پیراهن دارند اما در واقع تا بالای زانو را پوشش می دهند. معمولا جنس آنها نخی و پنبه ای است و حس خنکی را به شما منتقل می کنند. این لباس ها از جمله لباس های آزاد و رها محسوب می شوند.
 • لباس ساحلی سارافون: سارافون ها معمولا لباس های چندکاره محسوب می شوند. شما می توانید آنها را به لباس های مختلفی تبدیل کنید. در واقع شما یک بار هزینه می کنید اما چند نوع لباس متنوع خریداری کرده اید.

از انواع دیگر لباس های ساحلی می توان به موارد زیر نیز اشاره داشت.

 • پیراهن ساحلی: اگر می خواهید بیکینی شما نیز آفتاب بگیرد، تنها کافی است پیراهن ساحلی را خریداری کنید. همانطور که از اسم این پیراهن پیداست این پیراهن فقط بالا تنه ی شما را پوشش می دهد.
 • کت ساحلی: این کت مناسب ساحل است در واقع نوعی کت کش باف پشمی محسوب می شود که کاملا سبک است و لذت تفریح در ساحل را به شما هدیه می دهد.

نکاتی مهم در استفاده از لباس های ساحلی

خرید لباس ساحلی، نیازمند رعایت نکاتی است که در ادامه به چندین نکته اشاره خواهیم کرد. اگر تصمیم گرفته اید که یک لباس ساحلی بخرید، باید نکات زیر را نیز رعایت کنید.

 • اولین و مهمترین چیزی که در خرید لباس ساحلی زنانه، اهمیت دارد، قیمت آن است. مزون سلست لباس های ساحلی ارائه شده را با قیمتی بسیار مناسب و ارزان در کنار کیفیتی عالی ارائه داده است.
 • طرح لباس ساحلی نیز در انتخاب آن مهم است. چرا که ممکن است شما سبک کلاسیک را بپسندید و دوست نداشته باشید لباس شما طراح های شلوغی داشته باشد همچنین ممکن است شما ترجیح دهید طراحی های سنتی به تن کنید. از این رو تنوع دوخت لباس های فروشگاه ما بسیار زیاد بوده و میتوانید هر طرحی را که مد نظرتان است از ما بصورت آنلاین خریداری کنید.
 • طول و قد لباس ساحلی نیز اهمیت دارد. برخی علاقه دارند که لباس ساحلی که خریداری می کنند تا مچ پا را پوشش بدهد یا اصطلاحا بلند باشد و برخی دیگر دوست دارند که این لباس تنها بالاتنه آنها را پوشش دهد یعنی کوتاه باشد.

از نکات دیگر نیز می توان به موارد زیر اشاره داشت.

 • نوع پارچه ی لباس ساحلی اهمیت زیادی دارد. قرار است شما این لباس را در ساحل بپوشید در نتیجه بهتر است جنسی را انتخاب کنید که گرمای مضاعفی را به بدن شما تحمیل نکند. لباس های پنبه ای، نخی، ابریشمی و پلی استر انتخاب بهتری برای شما هستند.
 • معمولا لباس های ساحلی، فری سایز هستند اما نباید اهمیت انتخاب سایز را هنگام خرید فراموش کنید.
 • لباس ساحلی شما باید توانایی محافظت از پوست شما در برابر آفتاب را داشته باشد. چرا که ممکن از یک روز کامل را در ساحل بگذرانید و پس از مدتی بدن شما کاملا آفتاب سوخته شده باشد. از این رو لباس ساحلی بلند و کوتاه را به شما دوستان عرضه کرده ایم تا متناسب با شرایط خود خرید خود را انجام دهید.
 • کیفیت را فدای قیمت نکنید. شما قرار نیست لباسی که می خرید را تنها یک بار بپوشید. پس سعی کنید لباسی را بخرید که کیفیت مناسب و ماندگاری زیادی داشته باشد؛ محصولات فروشگاه ما تمامی این موارد را رعایت کرده است تا تجربه ای بی نظیر در خرید لباس ساحلی داشته باشید.

فروش لباس ساحلی کوتاه و بلند بصورت تک و عمده

معمولا اولین سوالی که درباره لباس ساحلی میپرسیم کوتاه یا بلند بودن آن است. در واقع برخی از افراد به دنبال لباس های ساحلی بلند هستند تا بتوانند تمام بدن خود را تحت پوشش این لباس قرار دهند؛ برای مثال شاید در هوای آفتابی سوزان برای جلوگیری از اذیت شدن پوست لباس ساحلی زنانه بلند انتخاب مناسبی برای شما باشد. از طرف دیگر هنگامی که هوا متعادل تر باشد یا آفتاب سوزانی نباشد لباس ساحلی کوتاه زنانه میتواند جلوه ای جذاب به شما ببخشد. ما لباس های ساحلی ارائه شده را در انواع دوخت های کوتاه و بلند به شما عزیزان ارائه میکنیم. همچنین ممکن است از جمله افرادی باشید که خودتان صاحب فروشگاهی باشید که نیاز به خرید عمده داشته باشید. ما لباس های ساحلی خود را هم بصورت تک و هم بصورت عمده عرضه میکنیم.

جمع بندی

لباس های ساحلی لباس هایی هستند که معمولا در ساحل و در فصل تابستان استفاده می شوند. جنس این لباس ها معمولا نخی، ابریشمی، پنبه ای و پلی استری هستند. چرا که این اجناس معمولا خنک تر هستند و هنگامی که این لباس ها را به تن می کنید، گرمای مضاعفی به بدن شما تحمیل نمی شود. اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که قصد خرید لباس ساحلی زنانه، را دارید کافی است یکبار محصولات فروشگاه ما را امتحان کنید. مزون سلست با سبک خاص خود لباس های ساحلی زنانه را با کیفیت دوختی بی همتا با طرح و رنگبندی های مختلف به دوستان گرامی عرضه نموده است. با ورود به فروشگاهمان میتوانید تمامی مصحولات ما را مورد بررسی قرار دهید.

4.7/5 - (9 امتیاز)